2013 Funkcje Bazylea Czy Design? Chronograf Perrelet Turbine Ma Zarówno

Kultowa seria turbin Perreleta została wprowadzona po raz pierwszy ze skomplikowanymi funkcjami od czasu jej premiery w 2009 roku. Ten zegarek TURBINE CHRONO z funkcją chronografu doskonale integruje funkcję z oryginalnym projektem turbo z tej serii.

Dodanie funkcji stopera do unikalnego projektu turbinowego zegarka łopatowego jest niewątpliwie trudnym wyzwaniem. A Perrelet sprytnie wykorzystał efekt nakładania się, aby z powodzeniem stworzyć ten niespotykany zegarek. Stoper jest mierzony przez centralny sekundnik z chronografem i kreatywny 60-minutowy chronograf. Pierwsza z nich obchodzi tarczę, skala wskaźnika spada na szeroki pierścień wewnętrzny tarczy, a druga składa się z dwóch części szafirowych kryształów. Tarcza z podziałką obraca się w środku stałego pierścienia z czerwoną strzałką. Czerwona strzałka jest wygrawerowana na „min”, aby wskazać zarejestrowany czas.
Przezroczysty chronograf sprawia, że ​​kultowy oscylacyjny zegarek Turbina jest wyraźnie widoczny, a tarcze obracają się swobodnie na dolnej tarczy. W Turbine Chrono niska konstrukcja obracających się ostrzy wyraźniej określa nieoczekiwany sposób wyświetlania daty. Okno daty znajduje się na godzinie 6, zbliża się wirnik obracający się powyżej.
Narodziny zegarka TURBINE CHRONO posuwają twórcze granice Perreleta o krok dalej. Największe znaczenie tego zegarka polega na tym, że może on wbudować dodatkowy wyświetlacz złożonych funkcji w oryginalny design zegarków z serii Turbine bez powodowania żadnych nagłych zakłóceń wizualnych.

Informacje techniczne
Ruch
Wyjątkowy automatyczny mechanizm Perrelet P-361 / Chrono. Wirnik szkieletowy Perrelet.
Funkcja
Podwójny autotop. Godziny, minuty i stoper z centralnymi wskazówkami. Centralny szafirowy licznik 60 minut. Okno daty o godzinie 6.
Wodoodporny do 50 metrów
Sprawa
Średnica 47 mm i grubość 16,00 mm. Dwustronny, szafirowy kryształ z powłoką przeciwodblaskową.
Pasek Czarny gumowy pasek z klamrą.