2017 Longines Fema Najlepsza Na Świecie Ceremonia Wręczenia Nagród Dla Jeźdźców I Koni Odbędzie Się W Ratuszu W Paryżu

Longines i Międzynarodowa Federacja Jeździecka (FEI) z przyjemnością przedstawiają nagrodę Longines FEI dla światowej nagrody dla jeźdźca i konia (Longines FEI) Nagrody na świecie w kategorii skaczących koni i jeźdźców ”w uznaniu jego wybitnych osiągnięć jeździeckich. To także pierwsza ceremonia wręczenia nagród, która odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. (Środa) w słynnym paryskim ratuszu (Mairie de Paris), a tor przeszkód i kostiumy Pucharu Świata FEI odbędą się również na tym samym polu Loteria na stopnie taneczne.

   Trofeum konkursu FIA Longines dla najlepszego jeźdźca i konia na świecie to kryształ klepsydry w kształcie latającego skrzydła, symbolizujący logo marki. Dwa trofea są w Longines Museum, Soymia, Szwajcaria. Ponadto zwycięski jeździec i zwycięscy przedstawiciele koni otrzymają elegancki zegarek Longines należący do kolekcji Longines Saint-Imier, a także trofeum latającego skrzydła z imitacji klepsydry.
   Juan-Carlos Capelli, wiceprezes i dyrektor ds. Marketingu międzynarodowego Longines, powiedział: „Międzynarodowa Nagroda Jeźdźców i Koni Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej po raz kolejny przedstawia markę swojemu głównemu partnerowi, Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, wykazując wspólną pasję do sportów jeździeckich. Dzięki tym nagrodom mamy nadzieję na podniesienie świadomości publicznej na torze przeszkód i przeniesienie najlepszych jeźdźców i koni na poziom międzynarodowy. Czekamy na longines FEI World Cup ™ Jumping podczas prestiżowego Longines FEI World Cup ™ Jumping Final), nagradzając najlepszego sportowca przeszkodowego w 2017 roku. ”
   Ingmar de Vos, prezes Międzynarodowej Federacji Konnej, powiedział również: „Z niecierpliwością oczekujemy wspaniałych osiągnięć tych najlepszych jeźdźców i koni podczas pierwszej ceremonii wręczenia nagród w Paryżu. Nawiązaliśmy bardzo udane partnerstwo z Longines, pokazując Longines i jeździectwo. Synergia między sportami. Nagrody te nie tylko wyróżniają wybitne osiągnięcia i wkład sportowców, ale także sprawiają, że wszyscy zwracają większą uwagę na sport. Nagrody te stanowią dodatkową wartość na liście Longines, a także są światowym entuzjastą jeździectwa Zachęta ”.
   Longines FEI najlepszy skaczący koń na świecie zbiera punkty przez cały rok i oblicza dziesięć najlepszych wyników konia na liście Longines roku, wybierając w ten sposób najlepsze Zawodnicy z przeszkodami i Longines FEI World Jumping Rider to najlepszy zawodnik na liście Longines pod koniec roku.
   Wyniki z listy Longines są gromadzone na podstawie Grand Prix *, Longines FEI World Cup ™ Jumping i Longines FEI Jumping Nations Cup ™ ), W tym finały oraz Mistrzostwa Świata i Europy Seniorów. Punkty zdobyte w finałach i turniejach są podwojone.