Beijing Watch, Spacer Z Pionierem Specjalnie Zaprosiłem Fanga Datonga, By Był Świadkiem Nowego Wydania Tourbillonu „qianfeng Series”

Beijing Watch, od momentu powstania w 1958 r., Pionierski duch, który narodził się inaczej, zmienił się z czasem i nieustannie promuje rozwój marki. Pod koniec roku Beijing Watch uroczyście zorganizował kolację z okazji premiery nowego produktu w hotelu Waldorf Astoria w Pekinie, uruchomił arcydzieło tourbillon – serię Qianfeng i zaprosił ekspertów, którzy są dobrzy w mieszaniu orientalnej kultury w dziełach muzycznych, a także mają pionierów. Duchowy piosenkarz i autor tekstów Fang Datong był świadkiem szczególnego momentu.

Prawdziwe klasyki zawsze idą przed czasem. 12 grudnia Beijing Watch zorganizował bankiet z okazji premiery nowego produktu „Walking with Pioneers” i był świadkiem uroku wysokiej klasy zegarmistrzostwa z setkami gości i przyjaciółmi w mediach. W wieczór imprezy pan Xu Xuejun, prezes Beijing Watch Factory Co., Ltd., pan Xu Dongsheng, dyrektor zarządzający Fiyta Group oraz pan Xu Chuangyue, dyrektor generalny Shiyuehui Company, wzięli udział w wydarzeniu i zaprosili szanowanych przedstawicieli branży i okrzykniętych „China Tourbillon „Ojciec” mistrz wzornictwa i produkcji Xu Yaonan, a także pionier Fang Datong, podtrzymujący esencję Wschodu, wspólnie identyfikują nierozerwalną więź między marką a pionierem ducha.

Podczas wydarzenia Beijing Watch wydało arcydzieło tourbillon – serię Qianfeng, która jest wyposażona w trzy wysokiej klasy ruchy tourbillon, starannie tworząc trzy główne motywy miasta, czopu i czopu oraz koronę Lub wygrawerowany unikalnym znakiem „BJ” na Beijing Watch. Znak ten łączy symetryczną równowagę estetyki architektonicznej Zakazanego Miasta z kwadratową strukturą motywu o orientalnym wzorze estetycznym. Każdy wysokiej klasy zegarek ze znakiem „BJ” zachowuje w dużej mierze istotę rzemiosła, co jest ucieleśnieniem jakości i wartości. .

Aby oddać hołd pionierskiemu duchowi z 1958 r., Firma Beijing Watch wypuściła replikę pudełka upominkowego Miyagi „typ I”, podkreślając wyjątkową osobowość właściciela zegarka. Fang Datong nosił również „ponownie wygrawerowany zegarek” na stronie wydarzenia, używając muzyki do interpretacji znaczenia słowa „pionier”. Zaczynając od esencji muzyki, dobrze posługuje się międzynarodowymi piosenkami pop do komponowania wschodnich i zachodnich elementów oraz interpretowania „klasyki” w bardziej modny i nowoczesny sposób.

Ponadto na scenie zaprezentowano wysokiej klasy niestandardowe zegarki z orientalną estetyką i złożonymi technikami zegarmistrzowskimi, doskonale pokazujące niezależne możliwości zegarmistrzowskie Beijing Watch i entuzjazm zegarmistrzów dla ich zegarków.

Nie walcz, miej swój głos
Nowy tourbillon z trzema głównymi tematami wykorzystuje różne inspiracje projektowe, aby zinterpretować moc „niepodważalnego, brzmiącego”. Qian Qian nie „ukrywa się” ani „zakrywa”, ale jest rodzajem wyrozumiałości pełnej mądrości.

Motyw miasta

Zanurzalny zegarek z motywem miasta, wyposażony w latający ruch TB01-2DN w Pekinie, w pełni wyraża słowo „ukryty”. Obudowa jest specjalnie zaprojektowana, a połączenie z paskiem tworzy proste linie. Małe trapezoidalne okapy i wiodąca linia zegarka obrysowują kształt platformy miejskiej, z boku skacze Brama Tiananmen do przodu. Człowiek z sercem w mieście, w zgiełku świata, często podnosi rękę, aby zobaczyć zanurzalny zegarek z ukrytym miastem, i jest bardziej zdeterminowany, by trzymać się własnego świata.

Minimalistyczny motyw

Wysublimowany zegarek z minimalistycznym motywem, wyposażony w latający ruch tourbillon Pekin TB01-2, przełamuje tradycyjną formę tourbillon, czerpie inspirację z minimalistycznej orientalnej estetyki i wprowadza bogate warstwy o smukłych liniach, pełne nowoczesnego stylu Oddech Wybór paska jest pomiędzy matową i drobnoziarnistą skórą szalonego konia. Styl jest szorstki i gładki. Delikatne popychanie skóry dłońmi spowoduje efekt przebarwienia. Zarysowania pozostawione na skórze szalonego konia z czasem staną się bardziej błyszczące. I ostre, stań się wyjątkową historią właściciela.

Motyw czopa

Seria zegarków podwodnych z motywem czopu i wpuszczenia stosuje estetykę orientalnego kunsztu – strukturę czopa i wpustu do konstrukcji obudowy i obudowy. Specjalny kształt pierścienia sprawia, że ​​kwadraty są bardziej otwarte i przezroczyste, a także wyważoną estetykę. Do skrajności. Wyposażony w latający mechanizm tourbillon Pekin TB01-2FN, konstrukcja paska jest pełna równowagi i poczucia proporcji. Cienka linia podziału jest podzielona wzdłuż paska na dwie równomiernie dopasowane „siły”. Istnieją dwie różne tekstury z przodu i z tyłu paska. Kolor pokazuje poczucie siły i mądrości między sztywnym i miękkim relaksem.
Seria Qianfeng przyjmuje teraz rezerwacje, a nowe produkty zostaną oficjalnie wypuszczone w ograniczonych ilościach na początku przyszłego roku.
Najpierw pionier, osiągając klasykę
Będąc profesjonalną marką z niezależnymi możliwościami zegarmistrzowskimi, Beijing Watches zawsze wspierało i kultywowało prawdziwych zegarmistrzów, i w dużym stopniu zachowało esencję rękodzielnictwa. Konotacja kultury orientalnej jest doskonale zintegrowana. Każdy z nich poświęcony jest idealnej pasji mistrzów zegarków w Pekinie w zakresie złożonej technologii zegarków i nowoczesnej ekspresji kultury orientalnej, w tym inkrustacji, emalii, haftu, mikro-grawerowania, rzeźbionego złota, pustek, doskonałej dekoracji i innych zaawansowanych procesów zegarmistrzowskich, Pekin ogląda wyjątkowe walory estetyczne sztuki orientalnej.
Właściciele niezliczonych zegarków Pekinu w historii, czy to krajowi liderzy, kolekcjonerzy czy elity z różnych dziedzin, mogą w pełni poczuć szczerość zegarków i zegarmistrzów w Pekinie.