Graham Greenham Świętuje Oficjalną Współpracę Z Drużyną Hokeja Na Lodzie W Los Angeles Kings

Drużyna hokeja na lodzie z Los Angeles Kings powróciła i gra z oficjalnym partnerem ds. Synchronizacji czasu Grahamem Greenhamem na sezon 2012–2013. Biorąc udział w finałach Konferencji Zachodniej 2012 w Pucharze Stanleya z 8. miejscem, królowie przeszli całą drogę i ostatecznie wygrali swoje pierwsze mistrzowskie zwycięstwo u siebie. Aby uczcić wielkie zwycięstwo drużyny i chwalić graczy za ich ciężką pracę, Graham Greenham opracował limitowany limitowany zegarek.
Zegarek Chronofighter Oversize LA Kings podkreśla kultowe srebro, czerń i biel Los Angeles Kings. Dźwignie startu i stopu znajdują się po lewej stronie obudowy, są pełne cech Grahama, są wykonane z tego samego włókna węglowego, co czysty materiał węglowy kijów hokejowych NHL i są wykonane w specjalnym szwajcarskim procesie obróbki. Oznacza to, że joystick jest unikalnym arkuszem karbonowym, który zwiększa wytrzymałość i użyteczność zegarka.

Nowy zegarek Graham Chronofighter Oversize LA Kings z limitowanej edycji

Czarna ceramiczna ramka nadaje zegarkowi męską i błyszczącą osobowość. Jednocześnie zegarek jest bardzo lekki i bezpieczny w noszeniu, a jego wydajność znacznie przekracza techniczne ograniczenia.
Puchar Stanleya 2012 jest wygrawerowany z boku skrzynki o godzinie 3. „2012” jest napisane obok niego białymi diamentami (0,014 karata). Wersja dla gracza jest wyposażona w czarne diamenty. Graham LA Kings Limited Edition pomoże tym nowoczesnym sportowcom przejść przez rzeczywiste warunki życia i osiągnąć ostateczny sukces. Zegarek jest ograniczony do 100 sztuk i będzie w sprzedaży w wybranych sklepach w Los Angeles w lutym.

Drużyna hokeja na lodzie Los Angeles Kings

Los Angeles Kings i Graham Greenham to naturalny mecz. Pełna odwagi i ducha walki, walczy o mistrzostwo.
Założyciel Graham Greenham, Eric Loth, powiedział: „Jestem podekscytowany nawiązaniem tego fantastycznego partnerstwa między Los Angeles Kings i Grahamem Greenhamem. To świetna okazja dla Grahama Greenhama do podzielenia się podekscytowaniem Wspólna pasja do rozgrzewających serce wyzwań. Bycie oficjalnym partnerem czasowym oznacza, że ​​nasze umiejętności projektowe i techniczne zostaną przesunięte do granic najwyższego poziomu kreatywności i rozwoju. ”
Luc Robitaille, gracz Hall of Fame, obecny prezes klubu i dyrektor operacyjny, został wybrany do Hockey Hall of Fame w 2009 roku, mówiąc: „Wspaniale jest móc współpracować z Grahamem Greenhamem, a nasi fani mogą nadal uczestniczyć i dzielić się naszymi mistrzostwami Radość jest świetna ”.
Źródło: Graham