Klasyczny Model Gentleman Słynny Nowy Zegarek Z Serii Cleton

Salon Haute Horlogerie w Genewie 2018 jest sceną dla Baume & Mercier, która sprawdzi się na całym świecie. Trzy zegarki z limitowanej edycji współpracowały nie tylko ze słynną indyjską marką motocyklową Indian, ale także wprowadziły do ​​domu mechanizm marki Baumatic ™ BM12-1975A. Zbliża się również pięć zegarków z serii Clifton wyposażonych w ten mechanizm, a jednym z nich jest Criston ze stalowym paskiem. (Model: 10400)

 
 Tarcza ma prosty, cichy, czytelny i czytelny wyświetlacz, wąski grawer nitowy, smukłą dłoń lancetu (lancet) i powiększone okno wyświetlania daty o godzinie 3. Prosta konstrukcja z trzema pinami z 3-punktowym oknem wyświetlania daty. Dla panów miejskich jest to najbardziej uniwersalny i łatwy do odczytania układ wybierania czasu. Jest to również seria Crume z Baume & Mercier, tak popularna wśród elit miejskich. Ulubiony powód.

 
 Obudowa ze stali nierdzewnej jest dokładnie wypolerowana, aby świecić delikatnym światłem w świetle. Jednocześnie połączenie między zaczepem a bransoletą jest również bardzo okrągłe, a gładkie linie są również bardzo wygodne dla noszenia.

Prawdziwe szczegóły

 Smukłe dłonie w kształcie miecza (lancet), powiększony wyświetlacz daty o godzinie 3

Polerowana / satynowa bransoleta ze stali nierdzewnej z pięcioma rzędami z potrójnie składanym zapięciem bezpieczeństwa (szczegółowe ujęcie)

Potrójnie składana klamra bezpieczeństwa (szczegółowy prawdziwy strzał)

Podsumowanie: Samowystarczalny mechanizm nawijania wykonany przez markę Baume & Mercier ma prostą, mocną, trwałą, dokładną i niezawodną jakość. Wierzę, że po wprowadzeniu marki samobieżnego modelu ruchu znajomi, którzy kochają Baume i Mercier, wiedzą więcej o jakości Baume & Mercier . Ten biały stalowy zegarek Creeton stanie się również przedmiotem wyboru większej liczby osób.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij, obserwuj dom Geneva specjalny zegarek salon link: