Louis Vuitton New Escale Worldtime World Time Watch

W erze rozmytych granic i globalnej integracji Louis Vuitton przedstawia nową interpretację „czasu światowego”, która przyciągnie uwagę podróżników i biznesmenów podróżujących po całym świecie. To będzie wyjątkowy zegarek.

Historia prowadzenia sprawy

 Ta polerowana obudowa z białego złota z satynowym połyskiem mówi o ponadczasowości. Pamiętaj o metalowej obudowie w czterech rogach klasycznego twardego etui Louis Vuitton, które przeskoczyły nad kopertą, a krawędzie występów sprawiają, że zegarek wygląda jak okrągła koperta, ostrożnie chroniąc ten cenny zegarek. . Koperta ma średnicę 41 mm i grubość 9,75 mm, jest wygodna w noszeniu i idealnie pasuje do nadgarstka. Delikatna ramka wyraźnie pokazuje powierzchnię, doskonale pokazując zupełnie nowy interfejs „World Time”. Tylna część zegarka stanowi ostateczną interpretację „doskonałej jakości”: przez przezroczystą szafirową obudowę wyraźnie widać koło wyważające obracające się wokół lekkiego słowa LV wykonanego z matowego szkła.

Tarcza, która zawiera wszystkie kolory świata

 Louis Vuitton zapewnia wszystkie możliwe spersonalizowane usługi dostosowywania dla swoich wybitnych gości z twardej skrzynki: różne paski kolorów, różne podszewki, różne uchwyty i usługi rysowania twardych skrzynek. Ten kolorowy świat i duch spersonalizowanej obsługi stały się inspiracją do projektowania powierzchni zegarków w świecie Escale.

 W warsztacie zegarmistrzowskim La Fabrique du Temps rzemieślnicy spędzają pełne 50 godzin, tworząc tę ​​charakterystyczną powierzchnię. Louis Vuitton używa farb olejnych do tworzenia miniaturowych obrazów. Ponad 30 kolorów rysuje się stopniowo za pomocą pędzli, a na koniec wypala w 100 stopniach. Wyniki można sobie wyobrazić. Przed ludźmi jest jasny i kolorowy interfejs czasu na świecie, który jest bardziej uroczy po załamaniu przez przezroczystą szafirową powierzchnię. Powierzchnia składa się z trzech warstw, z których każda jest niezależnie obracanym dyskiem, więc czarny trójkąt z żółtym wskaźnikiem (jedynym stałym urządzeniem na całej powierzchni, żółty wskaźnik wskazuje czas i miasto) Jest on przymocowany bezpośrednio pod powierzchnią szkła, aby zapobiec obrotowi każdego dysku wpływającego na powierzchnię.

Wspaniały interfejs czasu na świecie

 Powierzchnia składa się z trzech warstw niezależnie obracających się tarcz. Mogą być obsługiwane za pomocą tej samej korony i synchronizowane jednocześnie przez ruch samozwijający. Ten wspaniały ruch został opracowany i wyprodukowany przez Louis Vuitton Fine Watchmaking Workshop.

– Najbardziej zewnętrzne dwuwarstwowe kolorowe dyski są oznaczone nazwami głównych miast na świecie i ich logo. Podczas użytkowania wystarczy dopasować ją za pomocą jedynej korony, aby zmienić miasto, w którym się znajdujesz, na godzinę 12 oznaczoną żółtą strzałką.

– Środkowy dysk pełni rolę wyświetlania czasu. Obraca się powoli i jest podzielony na czarno-biały, co oznacza dzień i noc. Jest wyświetlany o godzinie 24.

– Najmniejsza tarcza na środku tarczy odgrywa znaczącą rolę i obraca się z większą prędkością niż „tarcza czasowa”.

 Ten wyjątkowy światowy zegarek Escale jest arcydziełem mistrza zegarmistrza w warsztacie La Fabrique du Temps w Louis Vuitton i jest pierwszym na świecie czasomierzem, który uciekł od myślenia o „wskazywaniu strefy czasowej przez drugi trójkątny wskaźnik”. . Wszystkie informacje są wyraźnie widoczne za pomocą jednego wskaźnika, a natychmiastowy czas we wszystkich 24 strefach czasowych można również odczytać bezpośrednio po kolei. (Uwaga: 24 strefa czasowa została zdefiniowana przez Sir Stanforda Fleminga i zdefiniowana jako punkt wyjścia „Światowej Strefy Czasowej” na Międzynarodowej Konferencji Długości w Waszyngtonie w październiku 1884 r.)

 Zegarek światowy Louis Vuitton Escale to ekscytująca twórczość! Zapewnia nowy mechaniczny system czasu i czasu na świecie, a co ważniejsze, wyświetla tak skomplikowany i wyrafinowany ruch w cudowny i łatwy do zrozumienia sposób. Jest tak fascynujący, że bez wątpienia będzie cennym prezentem dla wszystkich, którzy lubią podróżować i kochają życie.