Poza Księżniczką, Serce Królowej Breguet Królowa Neapolu 9807 I 9808 Mini Zegarek Dla Księżniczki

W 1810 roku Abraham-Louis Breguet stworzył pierwszy zegarek w historii dla królowej Caroline Murat z Neapolu. Zegarek ten słynie ze znakomitej koperty, a elegancki łuk to nie tylko pochwała kobiecej kobiecości, ale także hołd dla pochodzenia życia. Zegarek Queen of Naples ma nie tylko kultowy kształt, ale także wyjątkowy ruch. Chociaż wielu zegarmistrzów wykonuje ruchy mechaniczne tylko dla mężczyzn, Breguet od samego początku projektował mechaniczne zegarki dla kobiet.
Breguet Queen of Naples 9807 & 9808 mini zegarek dla księżniczki

   W tym roku seria Reine de Naples wprowadzi na rynek dwa nowe produkty, które z pewnością zdobędą przychylność klientek o smukłych nadgarstkach. Nieodparty urok tej kolekcji niewątpliwie skraca się w tych zegarkach Reine de Naples Princesse Mini o wymiarach zaledwie 32,9 x 27,3 mm. Stalowa obudowa i mechanizm samozwijający się. Tarcza w kształcie łuku wykonana jest z błyszczącej białej naturalnej masy perłowej, a znaczniki godzin wykonane są z białej naturalnej masy perłowej w drewnianej intarsji. Jest to prawdziwe arcydzieło, ponieważ materiał z masy perłowej jest kruchy, co jest szczególnie trudne w procesie inkrustacji delikatnym drewnem. Drugi jest dostarczany z kopertą w kolorze różowego złota. Zastosowany mechanizm jest taki sam, jak model ze stali nierdzewnej, z niewielkimi różnicami na okrągłej tarczy i jest wykonany z masy perłowej Tahiti. Kolejną cechą modelu z różowego złota jest przegub kulowy bransoletki z diamentami, a korona jest osadzona diamentem w kształcie kropli.

Obejrzyj opis
Numer: 9807ST / 5W / 922
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, z zakrzywionym wzorem i wytłoczonym wzorem monety na zewnętrznej krawędzi. Tył szafirowego kryształu. Wymiary to 32,9 x 27,3 mm. Wodoodporny do 3 barów (30 metrów).
Tarcza jest wykonana z białej, drobnoziarnistej masy perłowej, z wygrawerowanym niezależnym numerem i napisem Breguet. Mimośrodowy pierścień z podziałką znajduje się na godzinie 6, jest wyposażony w cyfry rzymskie i wykonany z białej naturalnej masy perłowej z delikatną drewnianą wstawką. Niebieskie stalowe wskazówki Breguet.
Samonakręcający się mechanizm z wygrawerowanym indywidualnym numerem i napisem Breguet. Kaliber 586/1. 63/4 centów, 29 rubinów. Czas rezerwy mocy wynosi do 40 godzin. Automatyczna platyna 950 z grawerowanym grawerem. Szwajcarski skok dźwigni liniowej. Koło wyważające Breguet z silikonową sprężyną do włosów. Częstotliwość wibracji wynosi 3 Hz. 6-stronna regulacja.
W zestawie skórzany pasek i gumowy pasek.

Dostępne również w kolorze różowego złota 18K z łącznikiem z brylantem i koroną:

Numer: 9808BR / 5T / 922 0D00

Breguet Reine de Naples Haute Joaillerie 8909 Zegarek wysokiej biżuterii

   Jako główny model serii Reine de Naples, 8909 przyciągnął szerokie zainteresowanie mediów. W rzeczywistości ten kultowy zegarek Queen of Naples jest wyposażony w delikatną bransoletę z brylantami i szafirami. Tarcza jest wykonana z niebieskiej masy perłowej, białego złota i diamentów. Bagietka i zewnętrzna krawędź walizki są ozdobione diamentami bagietki, aby ta kombinacja lśniła. W tym roku zegarmistrzowie Bregueta postanowili stworzyć ten wyjątkowy zegarek z różowego złota. Jeśli pierwszy model przypomina święty biały śnieg z północnego kraju, ten przypomina ciepło wschodu. Ramka i diamenty na zewnętrznej krawędzi obudowy są równie chwalebne, a szafir na bransoletce ustępuje błyszczącemu rubinowi. W tym zegarku kontrast tarczy jest bardziej żywy, a jasny blask rubinu jest jaśniejszy i jaśniejszy na tle materiału z masy perłowej Tahiti. Ten zegarek z mechanizmem samonakręcającym wyświetla godziny i minuty na wysadzanej diamentami posrebrzanej złotej tarczy. Wskazanie fazy księżyca i rezerwy mocy znajduje się na godzinie 12. Ten biżuterii zegarek ma całkowitą masę diamentu około 16 karatów.

Obejrzyj opis
Numer: 8909BR / 8T / J29 DDDR
Obudowa wykonana jest z 18-karatowego różowego złota i ma owalny kształt. Wymiary to 38,50 x 30,45 mm.
Zewnętrzne krawędzie ramki i obudowy są ustawione na 86 diamentów bagietki (około 6,59 karatów).
Zestaw kołnierzy z 64 diamentami o szlifie brylantowym (około 0,16 karata).
Korona jest osadzona diamentem w kształcie kropli (około 0,263 karata).
Tył szafirowego kryształu.
Tarcza wykonana jest z posrebrzanego 18-karatowego żółtego złota, grawerowanego i grawerowanego 67 diamentami o szlifie brylantowym (około 0,194 karata) i masy perłowej Tahiti.
Grawerowane niezależnym numerem i napisem Breguet.
Pierścień skali używa cyfr rzymskich.
Niebieskie stalowe wskazówki Breguet.
Samonakręcający się mechanizm z wygrawerowanym indywidualnym numerem i napisem Breguet.
Kaliber 537DRL2. 8¾ minut prawnych. 26 kamieni. 45-godzinny wskaźnik rezerwy mocy znajduje się na godzinie 12.
Okno fazy księżyca jest o godzinie 12.
Automatyczna platyna 950 z grawerowanym grawerem.
Szwajcarski liniowy skok dźwigni. Wyważarka Breguet z silikonową sprężyną do włosów. Częstotliwość wibracji 3,5 Hz. 6-stronna regulacja.
Bransoletka wykonana jest z 18-karatowego różowego złota i zawiera 658 diamentów o szlifie brylantowym (około 3,70 karata), 151 diamentów bagietki (około 4,65 karata) i 11 rubinów kaboszonowych (około 1,221 karata).