Roczna Produkcja Tylko Dziesięciu Rzadkich Zegarków Patek Philippe

Patek Philippe 5170, chociaż jest to pierwszy domowy zegarek z chronografem ręcznie nakręcany w historii marki, a chronografy Patek Philippe często kradną światło dzienne, ale jeśli chodzi o ciągłość i rzadkość, wciąż musi być produkowany w 2005 roku W 5959 zegarek produkował tylko dziesięć sztuk rocznie, co oznacza, że ​​do tej pory na całym świecie nie byłoby więcej niż sto sztuk.

Patek Philippe Patek Philippe5959

   Jeśli chodzi o zegarki z chronografem, pp ma własny zestaw wyraźnych granic. Poprzednie 5070 i 5170 są rzadkie, ale mają również wielkość produkcji ponad tysiąc. Co powiesz na 5959? Od 2005 r. Roczna wielkość produkcji wynosi tylko dziesięć sztuk, co oznacza, że ​​do tej pory na całym świecie nie będzie więcej niż sto sztuk. W czasie, gdy duży zegarek był już w drodze, pp wyprodukował chronograf Chase 5959 o średnicy zaledwie 33 mm, który jest niewątpliwie niezależny od świata. Jest całkowicie sprzeczny z rynkiem masowym. Marka wydaje się mieć do czynienia tylko z prawdziwymi najlepszymi kolekcjonerami. pp Ze względu na determinację do wyprodukowania własnego mechanizmu chronografu, zajęło to pięć lat i ostatecznie udało się opracować pierwszy dwusekundowy mechanizm chronografu w 2005 roku: ręcznie nakręcany chr 27-525ps, zamontowany na tym modelu 5959. Wewnątrz Później opracowano jeszcze dwa ruchy chronografu: samozwijający się ch 28-520 i chronograf bransoletkowy ch 29-535. Mówiąc o tym, 5959 jest pierwotnym przodkiem własnego ruchu chronografu.

   Moc 5959 nie polega na tym, że ma dwusekundową funkcję śledzenia. W każdym razie 5004 wyszedł wcześniej, ale jest cienki i cienki i obiecał podważyć ograniczenia technologii mechanicznej. Grubość wynosi tylko 5,25 mm, co czyni go najcieńszym kołem prowadzącym w historii Dwusekundowy ruch chronografu o średnicy zaledwie 33 mm. Mówi się, że produkcja 5959 wynosi tylko około dziesięć rocznie, a cena sprzedaży wyniosła około 2,4 miliona juanów, których wciąż brakowało. Kiedyś był sprzedawany na Sotheby’s Spring w 2008 roku za 3,6 miliona dolarów, z wielkim potencjałem.

   5959 W nawiązaniu do stylu lat 60., obudowa ma klasyczny kształt obudowy oficera, z tradycyjnym ruchem koła kolumny i formatem rozrządu jednoprzyciskowego z jednym przyciskiem. Na powierzchni oba pod-pokrętła używają „60” jako jednostki czasu. W rzeczywistości pozycja na godzinie trzeciej jest licznikiem sześćdziesięciominutowym, a pozycja na godzinie dziewiątej jest małą drugą tarczą. Z boku obudowy znajdują się tylko dwa popychacze. Prostokątny przycisk w pozycji półtora steruje chronografem. Pojedynczy przycisk na koronie kontroluje zwykły chronograf. Pamiętam dwa lata temu, 5959 dodało wersję z czarną twarzą. Jest to najbardziej oryginalna wersja z białą twarzą. Biała emaliowana tarcza przypomina wróżkę. Patrząc na prawdziwy zegarek, najpierw zignorujmy super-techniczne działanie lub pomyślmy, że średnicę koperty można zwiększyć o kilka mm. Ale to nie była moja kolej, aby mówić, a cena sprzedaży wzrosła teraz do około 440 000 franków szwajcarskich, co oznacza, że ​​koszt zakupu wyniesie ponad 3 miliony juanów.