[Sihh 2017] Iwc Da Vinci Tourbillon Retrograde Chronograph

IWC wprowadza 18-karatowe różowe złoto Da Vinci Tourbillon Retrograde Chronograph (modele) na SIHH 2017 : IW393101) Wśród nich latający tourbillon wyróżnia ten chronograf wsteczny i sprawia, że ​​ludzie go zapamiętują.

Nowy chronograf wsteczny Tourbillon wydany przez IWC na SIHH 2017, z 18-karatowym różowym złotem, aby stworzyć luksusowe piękno, wyposażony w dwie złożone funkcje, jest również bardzo ekscytujący

Przyjrzyj się temu wstecznemu chronografowi tourbillon Da Vinci, którego skomplikowana rama tourbillon została przesunięta poniżej zegarka, pomijając górny most. Ponadto ten chronograf wsteczny jest wyposażony w funkcję stop tourbillon z zaawansowaną technologią, której można użyć do ustawienia zegarka na sekundę. Po wyciągnięciu korony dwie dźwignie sprzęgają się z zewnętrzną krawędzią koła równoważącego jak zaciski, a następnie koło równoważące, przekładnia zębata i mechanizm wskaźnika zostają zatrzymane. Ponadto, mimo że ten chronograf wsteczny jest wyposażony w dodatkowe funkcje komplikacji, z powodu nowej geometrii dźwigni widelca i koła wychodzącego oraz technologii diamentowej obudowy, 68-godzinna rezerwa mocy po pierwszym uzwojeniu jest nadal dostępna Zatrzymaj to. Widelec i koło ewakuacyjne wykonane są z krzemu pokrytego diamentem. Ta twarda powierzchnia ma dobre właściwości ślizgowe, jednocześnie zmniejszając tarcie i opór, dzięki czemu pomaga zachować pierwotną rezerwę mocy.

Czysty biały panel wyraźnie wskazuje różne komunikaty, a urządzenie tourbillon o godzinie 6 jest bardzo atrakcyjne.

Pokrętło chronografu jest ustawione na godzinie 12 pokrętła, a czas pomiaru w 11 godzinach i 59 minutach można odczytać jako normalny czas. Zmierzone sekundy można również odczytać za pomocą środkowej wskazówki z dokładnością do ćwierć sekundy. Oprócz chronografu i tourbillona trzecią komplikacją jest wyświetlanie daty wstecznej po lewej stronie panelu czołowego. Wskazówka daty przesuwa się od pierwszego dnia miesiąca do 31 dnia po łuku i przeskakuje z powrotem do punktu początkowego, gdy osiągnie koniec, wyświetlając w ten sposób bieżącą datę. W miesiącach krótszych niż 31 dni lub gdy zegarek nie był używany przez długi czas, można użyć korony, aby szybko przejść do przodu i ustawić datę. W porównaniu z klasycznym oknem daty ta metoda wyświetlania wskaźnika może przynieść użytkownikowi inne wrażenia czasowe.

Przezroczysta dolna pokrywa może docenić piękno tego ruchu, szczególnie automatyczny dysk wykonany z różowego złota jest niezwykle atrakcyjny.

Chronograf wsteczny Da Vinci Tourbillon ma luksusową kopertę w kolorze różowego złota ze złotymi guzikami i dwoma występami, co sprawia, że ​​ten chronograf wsteczny wygląda introwertycznie i ma odpowiednie proporcje. Wyposażony jest również w składaną klamrę w kolorze różowego złota 18K i ciemnobrązowy pasek ze skóry krokodyla SANTONI. Wszystkie te cechy sprawiają, że ten chronograf idealnie pasuje do nadgarstka.

Materiał z 18-karatowego różowego złota / 89900 samonakręcający się mechanizm / godzina, minuta, wsteczna data / urządzenie tourbillon / funkcja chronografu / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / wodoodporny 30 metrów / średnica 44 mm

Trzy skomplikowane funkcje są harmonijnie rozmieszczone na posrebrzanej tarczy: Tarcza chronografu jest ustawiona na godzinę 12, co jest kontynuacją spójnych funkcji układu IWC. Nowy chronograf cofający Da Vinci Tourbillon, który jest wodoodporny do 30 metrów, ma średnicę 44 mm i grubość 17 mm. Przez przezroczystą tylną obudowę z szafirowego kryształu użytkownik może docenić wyjątkową maszynę nowego automatycznego mechanizmu 89900. Konstrukcja rdzenia i automatyczna płyta w kolorze różowego złota.