Virginia London Marathon Wykorzystuje Dane Synchronizacji Tag Heuer Connected

Jako jedno z sześciu głównych wydarzeń World Marathon Majors, Virgin Wealth London Marathon rozpocznie się 23 kwietnia. Trasa Virgin Bank London Marathon o długości 26,2 mil (42,195 km) biegnie wzdłuż każdej ulicy wzdłuż Tamizy, co będzie ogromnym wyzwaniem dla wytrwałości i mentalności graczy.
   Tegoroczny maraton rozpoczął się w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 08:55 (czasu londyńskiego), przyciągając w sumie 253 930 osób do rywalizacji o 50 000 miejsc, a ostatecznie ponad 39 000 osób wystartowało z linii startowej. Zarówno drużyny mężczyzn, jak i kobiet mogą zobaczyć światowe gwiazdy biegów długodystansowych, np. Zawodniczki to Kenenisa Bekele i Tesfaye Abera z Etiopii, a zawodniczki to Mary z Kenii. Kay Tani (Mary Keitany) i Florence Kiplagat (Florence Kiplagat).
   W londyńskim maratonie Virgin Wealth Management Mary Katani zdobyła mistrzostwo w 2 godziny, 17 minut i 1 sekundę, jednocześnie pobijając rekord świata w maratonie czysto kobiecych. Zeszłoroczny mistrz maratonu w Amsterdamie, kenijski gracz, 25-letni Daniel Wanjiru wygrał mistrzostwa mężczyzn z czasem 2 godzin, 5 minut i 48 sekund, prawie ustanawiając rekord świata.
   Sama wiedza jest niezbędna do zarządzania każdym etapem konkursu. Prędkość, tętno, kalorie, a nawet pogoda mogą mieć wpływ na grę. Modułowy inteligentny zegarek TAG Heuer Connected (45 mm) pomaga graczom zrozumieć, jak osiągnąć najlepsze wyniki.

Podróżuj wzdłuż Tamizy

Przegląd postępów
   Czas treningu zawodników wynosi średnio 7 godzin tygodniowo, przy całkowitej długości ponad 40 kilometrów, podzielonej na trzy odcinki po 12,8 km każdy.
   Skorzystaj z aplikacji Google Fit, aby planować z wyprzedzeniem, możesz w pełni zrozumieć zmianę postępu i wykonywać trening interwałowy w oparciu o maksymalny pobór tlenu i maksymalną pojemność życiową.

Punkt końcowy przed Pałacem Buckingham

Znalezienie właściwego rytmu
   Trening z umiarkowaną prędkością jest podstawą dobrego przygotowania. Trening o wysokiej intensywności kultywuje wytrwałość i dostosowuje mózg do biegania na duże odległości poprzez wzmocnienie tolerancji na ból.
   Inteligentny zegarek modułowy TAG Heuer Connected Modular (45 mm) może obliczyć prędkość treningu na duże i krótkie dystanse na różnych terenach. Zapoznaj się z mapą etapów z wyprzedzeniem, aby określić, jak należy rozdzielić energię w trakcie gry.

Daniel Wanjiru wygrywa mistrzostwa mężczyzn w 2 godziny, 5 minut i 48 sekund

Jedz tylko, jeśli wygrasz
   Jedzenie jest źródłem energii dla organizmu. W biegach długodystansowych bardzo ważna jest konwersja energii, która podczas biegania powinna być zawsze gotowa do uzupełnienia energii. Patrząc na zegarek, zużycie kalorii w czasie rzeczywistym pomoże określić strategię zaopatrzenia w żywność w grze.
   Liczenie 10 kilometrów sesji dwa razy w tygodniu pomoże ci zyskać pewność siebie i zrozumieć punkt odniesienia dla stresu.

Mary Katani wygrywa mistrzostwa kobiet w 2 godziny, 17 minut i 01 sekund

Wpływ zmian temperatury
   Czynniki środowiskowe są ściśle związane z wynikami konkurencji. Temperatura ma taki sam wpływ na mężczyzn i kobiety, podobnie jak wilgotność. Bez względu na to, jak dostosowuje się odtwarzacz, wahania idealnej temperatury (znane również jako „optymalizacja termiczna”) wpłyną na wydajność.
   W ciągu ostatnich 5 lat średnia temperatura Virgin Money London Marathon wynosiła od 14 ° do 21 ° C. 23 kwietnia temperatura może spaść poniżej 15 °. Ta temperatura jest dobra dla graczy trenujących w ciepłym otoczeniu.